V letech 2017 - 2018 je lipan podhorní celoročně hájen a v případě ulovení musí být neprodleně vrácen do vody.

 

473 076  Ostravice 4      (12 km  21 ha)

Přítok Odry. Od jezu nad mostem na silnici Pržno – Frýdlant nad Ostravicí až k tabuli pod tělesem hráze údolní nádrže Šance včetně všech přítoků a náhonů v povodí revíru. Všechny přítoky a náhony v povodí revíru jsou CHRO – lov ryb zakázán, mimo úsek potoku Satina od soutoku s Ostravicí po jez pod Mlýnkem – vyznačeno tabulemi.

Na lovném úseku potoka Satina je lov na umělou mušku bez omezení. Nejmenší lovná míra pstruha obecného zvýšena na 30 cm.

  

473 077  Ostravice 6       (19 km  6 ha)

Přítok Odry. Od betonového mostu nad silnicí Frýdek-Místek – Čadca ve Starých Hamrech až k pramenům Ostravice Bílé a Černé.

K revíru patří: Velký potok od hranice prvního ochranného pásma (PHO I) nádrže Šance až k pramenům. Všechny přítoky, Velký potok od mostku u soutoku s Březovým potokem až k pramenům a Černá Ostravice od splavu nad betonovým mostem silnice Frýdek-Místek - Čadce až k pramenům jsou CHRO – lov ryb zakázán. K revíru patří také všechny potoky – přítoky nádrže Šance od hranice PHO I až k pramenům a jsou CHRO – lov ryb zakázán.

Lov na umělou mušku bez omezení. Nejmenší lovná míra pstruha obecného zvýšena na 30 cm.

 

473 018  Čeladenka 1      (17 km  7 ha)

Přítok Ostravice, Odry. Od ústí do Ostravice v Nové Dědině u Frýdlantu nad Ostravicí až k pramenům.

K revíru patří odlehčovací kanál z Ondřejnice do Čeladenky. Všechny přítoky a tok Čeladenky od soutoku s Dešťanským potokem až k pramenům jsou CHRO – lov ryb zakázán.

Lov na umělou mušku bez omezení.