V sobotu 6. května 2017 se v Čeladné sešly děti ze všech čtyř rybářských kroužků, které jsou pod naší místní organizací.

Letošního ročníku se zúčastnilo 24 dětí v 5 družstvech.

Výsledková listina: 20170506_vysledky_zu

V sobotu 23. dubna 2016 se v Čeladné opět sešli mladí rybáři z Českého rybářského svazu, z. s., místní organizace Frýdlant nad Ostravicí, aby změřili své dovednosti a znalosti v místním kole soutěže „Zlatá udice“.

Sešly se zde děti z rybářských kroužků z Čeladné, z Ostravice a Nové Vsi. Soutěž začala porovnáním dovedností v rybolovné technice a pak prověřením znalostí rybářského řádu a poznáváním ryb, živočichů a rostlin vázaných na vodní prostředí. Po sečtení všech výsledků se na prvním místě umístilo pětičlenné družstvo z Čeladné, druhé místo obsadilo družstvo z Ostravice a třetí místo patřilo  družstvu z Nové Vsi.

Poděkování patří všem vedoucím kroužků a rozhodčím na stanovištích za jejich pomoc při organizaci celé soutěže. Velký dík patří také paní ředitelce ZŠ v Čeladné, paní Mgr. Janě Satinské, za poskytnutí zázemí soutěže v budově školy.

Soutěž proběhla za finanční podpory Města Frýdlantu nad Ostravicí, obce Čeladná a obce Ostravice.

Již teď se těšíme na další ročník soutěže. Petrův zdar!

 Výsledková listina:        20160423_vysledky_zu

 V sobotu 18. dubna 2015 proběhlo místní kolo rybářské soutěže "Zlatá udice".  Počasí na nás tentokrát nachystalo chladné počasí a vločky sněhu. Soutěžící přesto předvedli skvělé výsledky a mohli se radovat z připravených cen.

Poděkování patří všem sponzorům a rozhodčím.

Výsledky družstev a jednotlivců:

 20150418_zu_vysledky

V sobotu 26. 4. 2014 proběhlo místní kolo rybářské soutěže "Zlatá udice", která proběhla v Čeladné. Soutěž byla financována z prostředků grantu Města Frýdlant nad Ostravicí a ČRS MO Frýdlant nad Ostravicí. Rybářský sport "U Prcka" z Frýdlantu nad Ostravicí daroval soutěžícím dětem umělé nástrahy na rybaření. 

Poděkování patří všem vedoucím kroužků a rybářům, kteří se na přípravě a průběhu soutěže podíleli.

Výsledky družstev a jednotlivců:

2014_zu_vysledky

.

ČRS MO Frýdlant nad Ostravicí pořádala v sobotu 4. června 2011 soutěž mladých rybářů "Zlatá udice". 

Výsledky družstev a jednotlivců:

2011_zu_vysledky