V sobotu 4. května 2019 se v Čeladné uskutečnil další ročník soutěže Zlatá udice, na které se sešlo 24 dětí ze všech čtyř rybářských kroužků (Čeladná, Ostravice, Frýdlant nad Ostravicí a Nová Ves). Všem, kteří se podíleli na organizaci soutěže patří velké poděkování za skvělé nasazerní, čas a práci s dětmi.

Výsledková listina: 20190504_vysledky_zu

Foto: https://rybarifrydlantno.rajce.idnes.cz/Zlata_udice_2019/?utm_source=notification&utm_medium=email&utm_campaign=album-created

V sobotu 5. května 2018 se v Čeladné sešlo 25 dětí ze tří rybářských kroužků na další ročník místního kola souteže Zlatá udice.

Výsledková listina: 20180505_vysledky_zu

V sobotu 6. května 2017 se v Čeladné sešly děti ze všech čtyř rybářských kroužků, které jsou pod naší místní organizací.

Letošního ročníku se zúčastnilo 24 dětí v 5 družstvech.

Výsledková listina: 20170506_vysledky_zu

V sobotu 23. dubna 2016 se v Čeladné opět sešli mladí rybáři z Českého rybářského svazu, z. s., místní organizace Frýdlant nad Ostravicí, aby změřili své dovednosti a znalosti v místním kole soutěže „Zlatá udice“.

Sešly se zde děti z rybářských kroužků z Čeladné, z Ostravice a Nové Vsi. Soutěž začala porovnáním dovedností v rybolovné technice a pak prověřením znalostí rybářského řádu a poznáváním ryb, živočichů a rostlin vázaných na vodní prostředí. Po sečtení všech výsledků se na prvním místě umístilo pětičlenné družstvo z Čeladné, druhé místo obsadilo družstvo z Ostravice a třetí místo patřilo  družstvu z Nové Vsi.

Poděkování patří všem vedoucím kroužků a rozhodčím na stanovištích za jejich pomoc při organizaci celé soutěže. Velký dík patří také paní ředitelce ZŠ v Čeladné, paní Mgr. Janě Satinské, za poskytnutí zázemí soutěže v budově školy.

Soutěž proběhla za finanční podpory Města Frýdlantu nad Ostravicí, obce Čeladná a obce Ostravice.

Již teď se těšíme na další ročník soutěže. Petrův zdar!

 Výsledková listina:        20160423_vysledky_zu

 V sobotu 18. dubna 2015 proběhlo místní kolo rybářské soutěže "Zlatá udice".  Počasí na nás tentokrát nachystalo chladné počasí a vločky sněhu. Soutěžící přesto předvedli skvělé výsledky a mohli se radovat z připravených cen.

Poděkování patří všem sponzorům a rozhodčím.

Výsledky družstev a jednotlivců:

 20150418_zu_vysledky

V sobotu 26. 4. 2014 proběhlo místní kolo rybářské soutěže "Zlatá udice", která proběhla v Čeladné. Soutěž byla financována z prostředků grantu Města Frýdlant nad Ostravicí a ČRS MO Frýdlant nad Ostravicí. Rybářský sport "U Prcka" z Frýdlantu nad Ostravicí daroval soutěžícím dětem umělé nástrahy na rybaření. 

Poděkování patří všem vedoucím kroužků a rybářům, kteří se na přípravě a průběhu soutěže podíleli.

Výsledky družstev a jednotlivců:

2014_zu_vysledky

.

ČRS MO Frýdlant nad Ostravicí pořádala v sobotu 4. června 2011 soutěž mladých rybářů "Zlatá udice". 

Výsledky družstev a jednotlivců:

2011_zu_vysledky