Jak dál v naší MO? Co a jak zlepšit, změnit ? Co se vám líbí? ......

z IP 46.13.23.*** | 20.5.2019 20:57
Zdravím, pane Novotný,

byl jste na členské schůzi v březnu? Pokud ano, tak tam jste se dozvěděl vše potřebné. Pokud ne, pak je mi líto. Musím odmítnout Vaše slova o naprostém nezájmu o naše členy-rybáře. Naopak, těch informací jsme tam všem poskytli tolik, že nás za jejich četnost někteří až kritizovali. A jednatel pan Hlaváč dělá tolik, že si to zřejmě nikdo ani neumí představit.

Na cenu pstruhové povolenky nemá naše MO sebemenší vliv. Kalkulaci dělá územní svaz Ostrava.

Za připomínku k nepříliš vábnému vzhledu našeho webu děkuji, jsem podobného názoru. Určitě bychom jej měli nějak vylepšit, inovovat. Jenže je nás na všechno jen pár - dalo by se to spočítat na prstech maximálně obou rukou. Kritizovat je snadné, přiložit ruku k dílu mnohem těžší.

A ještě k tomu vysazování, vážení - od začátku sezony uběhlo 5 týdnů a už jsme vysazovali celkem 3x! Ostravici 4 celou a Čeladenku až k Holubům. Vše krásní potočáci. Záhy budeme vysazovat první duháky, opět do všech našich revírů.

Pavel Remiáš
z IP 46.13.23.*** | 20.5.2019 20:45
Odpovídám tímto panu Macháčkovi.

Zarybnění samozřejmě zveřejňujeme, i v usneseních z konferencí je jasně deklarováno, že se zarybňuje "průběžně a rovnoměrně". Tedy všude a po celou sezonu v několika etapách, pane kolego. Pokud si to ale představujete tak, že tady napíšeme, kolik kusů jsme dali do té či oné tůně, tak to určitě ne. Mělo by to jediný efekt - že pár masařů ( a věřte - víme, o koho jde...) vyrazí na jatka a za pár dnů nezbude v řece nic.

A o těch nemalých zdrojových penězích bych raději pomlčel - naše MO nemá z prodané povolenky prakticky nic. Ptejte se na územním svazu, kam ty peníze plují.

Pavel Remiáš
z IP 185.220.101.*** | 13.4.2019 14:09
Nelíbí se mi ten jejich přístup, absolutní nezájem o zákazníky - rybáře.
Všechno zde v přístupu takové ve většinovém bez inteligentním buranství, narozdíl od Čech, nebo alespoň Brna. Tam povolenka místo skoro dvou tisíc stojí o polovinu méně..

Absolutně nepochopím. Do zahájení několik dní, přece rybářům sdělím, kolik se vysadí, kde, popřeji dobrý lov atd.
Zde se to musí vše vyžádat, natelit, nikoho to samo od sebe nenapadne.
I ten zdejší vzhledový web.
Kdyby byli co od čeho, tak jej zlepší.
Příští rok má stát pstruhová povolenka již 1.900 Kč.
Ať opravdu tímto vašim přístupem neskončí postupně většina rybářů.. M.Novotný
z IP 2620:7:6001:*** | 13.4.2019 08:05
Petrův zdar.

Proč solidně nezveřejňujete zarybnění ?
Fakt nepochopím předsedu Remiáše, proč před zahájením pstruhové sezóny nezveřejní zarybnění vysazených pstruhů na Ostravici ?
Vždyť tohle by měl být normální přístup předsedy ve vedení k rybářům - zákazníkům, který má z toho nemalé zdrojové peníze.. Petr Macháček
z IP 193.164.131.*** | 30.9.2017 17:39
Hezký den,

neplánujete ubrat z kontrol u pstruhového rybolovu na Ostravici ?

Přijde mi kontrola zabrozeného podnikatele - muškaře vybaveného vybavením, za desetitisíce např. americký Orvisem, na povinné mávnutí placky porybného z břehu a nutné vybrození, který např. není ani vyučený, tak otravující, šikanující rybolov...