Partneři a projekty

Naše projekty nebo činnost

Pstruh_ze_Pstruzi_lihne.pdf
letak2_2.pdf

veřejná sbírka: Environmentální výchova dětí a mládeže

Podpořte výukové programy o rybách a přírodě pro děti, chov lososovitých ryb a lipana! Pošlete jakýkoliv finanční příspěvek na tuto činnost na oficiální bankovní účet sbírky  č. 7010121967/2010. Tato veřejná sbírka běží od roku 2015, její existenci si můžete ověřit zde v evidenci veřejných sbírek u MV. 

Za případnou podporu předem děkujeme!

podpora chovu lososovitých ryb

V roce 2020 až 2024 podpořilo Město Frýdlant nad Ostravicí finanční dotací chov lososovitých ryb v rybochovném zařízení v Pstruží.

práce s dětmi a mládeží

Rybářské kroužky a práce s dětmi a mládeží - místní kolo soutěže Zlatá udice a podpora celoroční činnosti s dětmi a mládeží. V různých letech je tato činnost v podstatě pravidelně podporována finanční dotací od MŠMT, od Města Frýdlantu nad Ostravicí a obcemi Čeladná, Pstruží,  Staré Hamry a Ostravice.  

projekt „U vody s rybářem“

V rámci environmentálního vzdělávání jsou děti a mládež seznámeny s životem ve vodě a v jejím okolí. Výukové programy jsou realizovány u místních vodních toků nebo v areálu Rybochovného zařízení v Pstruží. V letech 2015 až 2024 je projekt podporován finanční dotací z Moravskoslezského kraje, od města Frýdlantu nad Ostravicí, obec Čeladná, Ostravice, Pstruží a Staré Hamry.

V roce 2017 byl realizován projekt rekonstrukce sádek z OP Rybářství

Naši (ne)pravidelní podporovatelé

Ostravice

Čeladná

Frýdlant n/O

Pstruží

Malenovice

Staré Hamry

Bíla